IC PREMIJA virsta IC PREMIA CASH

Apie

Lojalumo programa IC PREMIJA – prizai ranka pasiekiami… 

 

Gerbiamieji,

Pristatome Jums mūsų naująją lojalumo programą IC PREMIJA, sukurtą specialiai autošaltkalviams ir autoservisams. IC PREMIJA – tai profesionali programa taškams kaupti, skirta UAB „Inter Cars Lietuva“ klientams (įmonėms ir privatiems asmenims), kurių specializacija – automobilių remontas (su sąlyga, kad jie neimportuoja atsarginių dalių į LR ir neužsiima didmenine automobilių dalių prekyba mūsų šalies teritorijoje).

 

Programa IC PREMIJA suteikia jos dalyviui galimybę pasirinkti tokius prizus, kokių jam reikia kasdieniame darbe. Lojalumo programos taškai už UAB „Inter Cars Lietuva“ atstovybėse nupirktas prekes pradedami skaičiuoti savaime nuo programos dalyvio registracijos dienos. IC PREMIJA taškus programos dalyviai gauna kaskart apsipirkę bet kurioje UAB „Inter Cars Lietuva“ atstovybėje, tačiau jie neskaičiuojami tada, kai dalyvis perka padangas bei specialiose akcijose ar (ir) išpardavimuose dalyvaujančias prekes.

 

IC PREMIJA taškai galioja dvejus metus. Praėjus šiam terminui, jie anuliuojami, pradedant pačiais seniausiais. Pvz.: 100 taškų, gautų 2012 metų gegužės 21 dieną, bus anuliuoti 2014-ųjų gegužės 21 d., 200 taškų, gautų 2012 metų gegužės 25 d., bus anuliuoti 2014-ųjų gegužės 25 dieną.

 

Jei tapsite lojalumo programos IC PREMIJA dalyviu, kaskart, išleidę 3 eurus be PVM bet kurioje UAB „Inter Cars Lietuva“ atstovybėje (išskyrus perkant padangas bei specialiose akcijose ar (ir) išpardavimuose dalyvaujančias prekes), gausite 1 tašką. Jis bus įtrauktas į Jūsų specialiąją sąskaitą. Ypač norime paraginti Jus apsipirkti per įvairias akcijas, rengiamas programos dalyviams. Jų būna įvairių, o per kai kurias už kiekvieną bet kurioje UAB „Inter Cars Lietuva“ atstovybėje išleistus 3 eurus be PVM galėsite gauti net kelias dešimtis ar net šimtus taškų! Panašios taisyklės galios ir tam tikroms atskiroms prekėms – per akciją joms bus priskirta keliskart daugiau taškų. Bet kurioje UAB „Inter Cars Lietuva“ atstovybėje pirkdami prekes ir pasinaudoję akcijų teikiamais privalumais, Jūs galite per gana trumpą laiką laimėti vertingų ir naudingų prizų.

 

Savo taškų sąskaitą patikrinti galėsite labai lengvai ir greitai. Siūlome Jums du būdus: galite gauti informaciją bet kurioje UAB „Inter Cars Lietuva“ atstovybėje, paskambinę ar parašę elektroninį laišką, taip pat naudodamiesi mūsų kompiuterine programa „IC Katalog“. Neturintieji programos „IC Katalog“ gali susisiekti su bet kuria UAB „Inter Cars Lietuva“ atstovybe ir susitarti, kad atvykęs vadybininkas į kompiuterį ją įdiegtų ir parodytų, kaip naudotis. Tie, kas turi „IC Katalog“ programą, savo sukauptų taškų likutį gali pamatyti kiekvieną kartą siųsdami užsakymą internetu arba bet kada programoje paspaudę „Ryšiai“, „VIP klubas“ (programos organizatoriai neatsako už „IC Katalog“ klaidingai pateiktą informaciją apie Dalyvio sukauptus taškus). Be to, nepamirškite, kad per visą programos taškų galiojimo laikotarpį tik Jūs patys sprendžiate, kada norite panaudoti savo turimus taškus, kokį prizą už juos pageidaujate gauti ir kiek taškų norite išleisti.

 

Taigi kviečiame Jus tapti programos IC PREMIJA dalyviu ir apsipirkti bet kurioje mūsų įmonės atstovybėje, nes su įmone UAB „Inter Cars Lietuva“ ne tik lengviau dirbti ir uždirbti – būdami kartu turite galimybę gauti vertingų ir, svarbiausia, naudingų prizų.